Jak uświetnić biurowe lub szkolne Mikołajki?

Grudzień to miesiąc, w którym dwukrotnie obdarowujemy się prezentami. Pierwsza z okazji nadarza się już na początku miesiąca, kiedy obchodzimy wspomnienie Świętego Mikołaja. Z tej okazji nierzadko także w miejscach pracy i w szkołach są organizowane Mikołajki. Niezależnie od tego, co wybierzemy na prezent, upominek warto schować w gustownym opakowaniu, które będzie niejako stanowić jego uzupełnienie. Doskonale sprawdzi się tu materiałowy woreczek prezentowy.

Materiałowe woreczki prezentowe – dostępne modele

Materiałowe woreczki to akcesoria, które od pewnego czasu cieszą się dużą nieustannie rosnącą popularnością. Spowodowane jest to najprawdopodobniej ich wielością zastosowań i estetycznym wyglądem. Do tego należy dodać także bardzo dużą i zróżnicowaną gamę dostępnych modeli, dzięki której każdy z powodzeniem może wybrać najlepszy dla siebie woreczek materiałowy odpowiadający jego gustom i potrzebom. Do wyboru są tu bowiem woreczki bawełniane, woreczki lniane, woreczki z organzy oraz modele wykonane z oryginalnego materiału jutowego, weluru i modele satynowe. Każdy z rodzajów woreczków to ponadto co najmniej kilka różnych rozmiarów, od wyjątkowo małych modeli 5 x 7 czy 6 x 8 centymetrów, przez średnie 13 x 18 lub
18 x 24 centymetrów aż po najpojemniejsze sięgające 55 x 75 czy 75 x 100 centymetrów. Można wybierać również spośród kilkudziesięciu różnych wersji kolorystycznych woreczków i modeli z oryginalnymi, estetycznymi nadrukami i napisami.

Woreczki prezentowe – dlaczego warto?

Każdy prezent mikołajkowy warto udekorować  i zapakować w ciekawy, gustowny sposób. Dzięki temu nawet najdrobniejszy upominek zyska lepszy odbiór i o wiele bardziej ucieszy obdarowanego. Materiałowe woreczki prezentowe doskonale sprawdzają się w roli świątecznych lub mikołajkowych opakowań na upominki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny lnu czy innych, naturalnych przędz – wyróżniają się trwałością i odpornością, dzięki czemu świetnie poradzą sobie z niemal każdą zawartością; możemy więc spokojnie umieścić w nich zarówno bardzo mały, jak i większych i nietypowych rozmiarów podarek.

Woreczki na prezent to także rozwiązanie znacznie wygodniejsze dla wszystkich tych, którym pakowanie upominków w tradycyjny papier przysparza nie lada problemów. Decydując się na woreczek prezentowy wystarczy tylko umieścić w nich wybrany upominek, a następnie delikatnie zacisnąć jego górną część, za pomocą praktycznego sznurka lub tasiemki. Taki sposób pakowania nie zamyka nam również drogi do ewentualnego dodania czegoś do prezentu – nawet w ostatniej chwili możemy rozsunąć woreczek i dorzucić do środka kartkę z życzeniami czy coś słodkiego.

Materiałowe woreczki wypadają znacznie lepiej niż torebki prezentowe czy papier do pakowania, również, jeśli chodzi o ich żywotność i zastosowanie. Raz użyty papier prezentowy nadaje się już tylko do wyrzucenia, torebkę możemy wykorzystać jeszcze kilka razy, jednak jej wygląd szybko się pogarsza. Z kolei woreczki prezentowe mogą być używane jeszcze wielokrotnie, przez długi czas, co więcej – nie tylko do ponownego pakowania prezentów. Doskonale sprawdzą się, chociażby w kuchni, do przechowywania produktów spożywczych czy jako alternatywa dla plastikowych lunchboxów. Ta istotna zaleta woreczków prezentowych prostą drogą wiedzie nas do kolejnego, równie ważnego atutu; wszystkie wykonane z naturalnych materiałów worki na prezent to rozwiązanie ekologiczne, znacznie korzystniejsze niż pokryte warstwą plastiku torebki czy papier do pakowania.

Woreczki prezentowe – proste, lecz ciekawe opakowanie upominku

Niezależnie od tego, jaki prezent umieścimy w środku, materiałowe woreczki prezentowe doskonale spełnią swoją funkcję, podkreślając świąteczny lub mikołajkowy charakter prezentu i skutecznie zabezpieczając upominek. Na specjalne zamówienie możemy wykonać woreczki z wybranym przez Ciebie nadrukiem lub imieniem osoby, dla której przygotowaliśmy prezent. Jeżeli urządzamy biurowe Mikołajki lub spotkanie przedświąteczne, możemy także wykonać woreczki prezentowe z logo firmy, dla wszystkich pracowników.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Co wybrać na schody? Płytki klinkierowe

Jeżeli planujemy prace związane z remontem lub wykończeniem schodów, musimy zastanowić się jakiego materiału chcemy użyć. Płytki klinkierowe to bardzo popularny produkt na schody. Przede wszystkim są to płytki mrozoodporne, a więc dostosowane do naszych warunków atmosferycznych. Nie musimy się martwić o minusowe temperatury, ani straszne upały, tego typu płytki bez problemu sprawdzą się w […]

Jak zaaranżować małe mieszkanie?

Przygotowując się do aranżacji małego mieszkania, powinniśmy pamiętać, że liczy się każdy centymetr. Dlatego też optymalne wykorzystanie przestrzeni to kompromis pomiędzy maksymalną funkcjonalnością, a zachowaniem odpowiednich walorów estetycznych. Sklep meblowy BeHome oferuje różnorodne rozwiązania w kwestii umeblowania i aranżacji wnętrz, które pozwolą na zagospodarowanie przestrzeni nawet o najmniejszych metrażach. Sprawdź, jak to zrobić! Łączenie pomieszczeń […]