Bramy dwuskrzydłowe – tradycyjne i nowoczesne bramy wjazdowe. Co wybrać?

Bramy dwuskrzydłowe można zakupić w dwóch wariantach wzorniczych – jako tradycyjne i nowoczesne. Jakie modele bram można znaleźć obecnie w ofertach producentów? Na jaką warto się zdecydować, by pasowała do domu i jego otoczenia?

Style bram dwuskrzydłowych

Podobnie jak bramy jednoskrzydłowe, przesuwne, także bramy dwuskrzydłowe – https://fello.pl/bramy-dwuskrzydlowe/ są obecnie dostępne w sprzedaży w różnych wariantach wzorniczych.

Najczęściej bramy te dzielone są na dwie kategorie, czyli na bramy, które mają wygląd tradycyjny, klasyczne, a także na bramy, które są nowoczesne i wpisują się we współczesną architekturę.

Aby otoczenie domu i on sam wyglądał estetycznie, najlepiej zdecydować się na dopasowaną bramę.

Gdy chcesz kupić nowoczesne lub tradycyjne bramy dwuskrzydłowe, Śląsk jest regionem, gdzie znajdziesz je na sprzedaż w wielu ciekawych wzorach do wyboru!

Tradycyjne bramy dwuskrzydłowe

Tradycyjny styl bram doskonale nadaje się do przestrzeni wyróżniających się klasycznym wyglądem, na przykład do domów o stylu dworkowym, rustykalnym.

Najczęściej takie bramy dwuskrzydłowe powstają jako bramy kute, dzięki czemu mają one pałacowy, elegancki wygląd. Mogą zawierać dekoracyjne elementy jak groty, koszyki, motywy roślinne, które sprawiają, że prezentują się tak efektownie.

Takie bramy dwuskrzydłowe w Bielsku Białej oferują firmy specjalizujące się w ich wykonaniu, które zaopatrują również w nie klientów w innych regionach Polski.

Nowoczesne bramy dwuskrzydłowe

Obecnie bardzo popularne są również nowoczesne bramy dwuskrzydłowe. Ich charakterystyczną cechą jest prosta, dlatego nie mają one najczęściej elementów zdobniczych jak bramy tradycyjne.

Takie bramy najczęściej wykonuje się z wykorzystaniem poziomo układanych profili metalowych, które nadają im współczesny wygląd. Mogą mieć one również elementy drewniane lub z imitacji drewna.

Bramy nowoczesne można kupić w wielu kolorach, lecz najczęściej wybierane są bramy o kolorze antracytowym, czyli w ciemnej szarości. Bardzo dobrze komponują się one z domami o współczesnej architekturze, które najczęściej mają stonowane kolory.

Brama a ogrodzenie – jak dobrać je do siebie?

Aby brama wyglądała estetycznie wraz z całym ogrodzeniem domu, warto zdecydować się na ofertę firmy wykonującej ogrodzenia systemowe. Tego typu ogrodzenia są wtedy uzupełnione o dodatkowe, dopasowane do nich elementy, w tym o bramy oraz o furtki. Wtedy są one do siebie odpowiednio dobrane i mogą wyglądać estetycznie.

Gdy chcesz zdecydować się na bramy dwuskrzydłowe w Katowicach, w mieście tym można również zakupić je w wariancie systemowym.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Pergole aluminiowe – zadaszenia tarasowe

Zadaszenie tarasu może ochronić przed opadami deszczu. Pergole tarasowe to doskonałe rozwiązanie, gdy szukasz mocnego i trwałego zadaszenie do swojego ogrodu czy tarasu. Pergole tarasowe – wybór zadaszenia tarasu. Pergola aluminiowa. Gwarancja na pergole aluminiowe.

Czy drewniana altana sprawdzi się lepiej od metalowej?

Drewniana czy metalowa? Jaki altana sprawdzi się lepiej w ogrodzie? By odpowiedzieć na to pytanie, porównujemy wady i zalety obu materiałów. Altana to jedno z najważniejszych (o ile nie najważniejsze) miejsc w ogrodzie. Ze względu na swoje rozmiary stanowi dominujący element aranżacji, w pierwszej kolejności przyciągający uwagę wszystkich, którzy się w nim znajdą. Altana powinna […]