Sezon grillowy w pełni – sprawdź, na jaki sprzęt warto postawić!

Ogród jest nie tylko miejscem prac polegających na przycinaniu trawników czy stylizowaniu drzew. Jest to także miejsce odpoczynku i relaksu w letnie wieczory po ciężkim dniu w pracy. Ciężko jest wyobrazić sobie coś bardziej relaksującego, niż grill w odpowiednim towarzystwie.

Ten wspaniały obraz może zostać uzupełniony przez odpowiednie palenisko lub doskonałego grilla. Garden Steel w swojej ofercie proponuje produkty grillowe, które będą świetnym uzupełnieniem aranżacyjnym każdego ogrodu. Zgodnie z filozofią, z którą produkty zostały stworzone łączą w sobie modny design oraz wysoką funkcjonalność. Są one skierowane do miłośników pięknych przedmiotów i przyjemnego spędzania czasu.

Inspiracja na fantazyjny grill

Grille Garden Steel to produkty, przez które przede wszystkim przemawia geometryczny styl. Grille są nieodłącznym elementem ogrodów w lato. Produkty z oferty sklepu doskonale sprostają swoim zadaniom. Każdy z modeli został wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Blachy budujące grille są przycięte za pomocą techniki laserowej i kształtowane na prasach krawędziowych. Zapewnia to niesamowitą dbałość o szczegóły. Aby zadbać o łatwość montażu i wytrzymałość elementy łączone są ze sobą, za pomocą śrub.

W czasie letnich pór roku czasem spada deszcz lub towarzyszą im niekorzystne warunki atmosferyczne. Właśnie dlatego grille z oferty zostały zabezpieczone przed korozją i niszczycielskim działaniem pogody. Ze względu na towarzyszące wysokie temperatury w czasie użytkowania grillów są one na nie odporne. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o długoletnim funkcjonowaniu, dlatego przetrwają lata intensywnej eksploatacji bez śladu zużycia.

Futurystyczne paleniska

Paleniska to produkty niezwykle uniwersalne. Sprawdzają się one nie tylko doskonale w sezonie grillowym, ale także podczas wieczorów z drinkiem. Na szczególną uwagę zasługuje palenisko ogrodowe 3D i 2D. Są to produkty o uniwersalnym i geometrycznym kształcie, przystosowanym dla większych ogrodów. Posiadają szereg przydatnych wgłębień, gdzie można położyć różne przedmioty. Natomiast przestrzeń do rozpalenia ogniska jest na tyle spora, że powinna usatysfakcjonować najbardziej wymagające osoby. Podobnie jak w przypadku wcześniej opisanych grillów produkty zostały wykonane podobnymi technikami. Zapewnia to oczywiście dbałość o szczegóły, wytrzymałość na zużycie, a także odporność mechaniczną.

Nie zabraknie też mniejszych wariantów jak palenisko małe trójkąt. Jest to opcja o mniejszej powierzchni. Nadaje się idealnie dla podróży albo mniejszych ogrodów, gdzie istotna jest mobilność. Lekka i kompaktowa konstrukcja została stworzona, aby ognisko mogło zostać rozpalone w dowolnym środowisku.

Poza samą funkcjonalnością paleniska charakteryzuje także imponujący design. Goście którzy przyjdą w odwiedziny do ogrodu, w którym znajduje się produkt marki Garden Steel z pewnością zapamiętają taką aranżacje na długo. Modele te posiadają własnego, indywidualnego ducha, który zapada na długo w pamięć.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Trawnik jak marzenie w 3 prostych krokach

Podlewać rano czy wieczorem? Ile razy w ciągu tygodnia? Konkretne wskazówki pomogą ci uzyskać ogród jak marzenie. O trzech ważnych zasady obowiązują przy prawidłowym podlewaniu trawnika mówi ekspert. 1. Ważne kiedy podlewasz Kiedy podlewać? To najczęstsze pytanie, jakie słyszą ogrodnicy.  – Najlepszą porą dnia na podlewanie są godziny poranne, kiedy słońce jeszcze nie przygrzewa. Można […]

Jakie fotele wybrać do mieszkania?

Fotel w towarzystwie kanapy oraz odpowiednio dobrana ława, stanowią podstawę wyposażenia salonu. Decydując się na jego zakup, należy pamiętać jednak o tym, aby był wygodny i perfekcyjnie komponował się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza. Jakie zatem fotele wybrać do mieszkania? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w niniejszym artykule. Zachęcamy do lektury. Dlaczego warto zdecydować się […]