Producenci podłóg drewnianych – czym charakteryzują się najlepsi z nich?

podłogi drewniane w salonie

Producenci podłóg drewnianych – zadawaj pytania!

Producenci podłóg drewnianych dostępnych na rynku różnią się bardzo jakością swojej oferty. Marketing marketingiem, jednak o efekcie końcowym, czyli pięknej i trwałej podłodze decyduje jakość desek i paneli, a także ich doskonałe ułożenie.

Producent parkietów drewnianych i desek podłogowych powinien mieć renomę, niezawodny proces produkcyjny i stosować technologie gwarantujące niezrównany efekt. Tylko firmy wyspecjalizowane w wytwarzaniu elementów konstrukcyjnych podłogi – mogący pochwalić się unikalnymi rozwiązaniami jeśli chodzi o strukturę paneli i desek, surowce oraz proces produkcyjny – są w stanie sprawić, że nasza podłoga będzie trwała latami w niezmienionym stanie, także przy intensywnej eksploatacji.

Producenci podłóg drewnianych obecni na rynku od lat, cieszący się niezmiennie renomą wśród swoich klientów i wierzący w jakość tego, co proponują każdemu odbiorcy – z tymi przedsiębiorcami warto budować wnętrza domów, mieszkań i przestrzeni aktywności zawodowej. Podłoga dobrej jakości musi pochodzić od producenta parkietów drewnianych i desek traktującego swój biznes poważnie i oferującego towar z najwyższej półki.

Producent parkietów drewnianych i desek podłogowych, u którego dokonujesz zamówienia elementów konstrukcji podłogi, a często także jej ułożenie musi być zupełnie transparentny co do stosowanych technologii, surowców i praktyk biznesowych.

FinishParkiet to firma założona przez Zygmunta Dąbrowskiego, człowieka o wieloletnim doświadczeniu w branży produkcji elementów konstrukcyjnych podłóg. Wypracowana przez niego autorska i wyprzedzająca trendy technologia budowy parkietu i desek sprawiła, że przedsiębiorstwo daje swoim klientom 50 lat gwarancji na to, że warstwy elementów się nie rozkleją, 50 lat gwarancji na to, że oleje i lakiery nie będą się łuszczyć i 50 lat gwarancji na to, że lakiery i oleje nie będą odchodzić od drewna.

Tego typu pewność jakości własnych produktów daje każdemu klientowi powód do zaufania, że przedsiębiorstwo podchodzi poważnie do swojej działalności, dba o swoich odbiorców oraz o własną konkurencyjność na rynku.

Wypracowanie autorskiej i przodującej na rynku technologii wytwarzania parkietu i desek podłogowych przez właściciela firmy FinishParkiet – Zygmunta Dąbrowskiego – mówi dodatkowo o pasji, doświadczeniu, talencie i błyskotliwości tego lidera nie tylko swojego biznesu, ale i współczesnej myśli technicznej.

FINISHPARKIET I FINISHDESKA – dowiedz się na czym polega wyższość tych elementów konstrukcyjnych podłóg

FINISHPARKIET I FINISHDESKA to opatentowane produkty, oferowane przez firmę Zygmunta Dąbrowskiego. Wyróżnia je dwuwarstwowość i jednolamelowość. Warstwa użytkowa z litego drewna ma 6 mm grubości, co odpowiada największej wartości na rynku. FINISHPARKIET i FINISHDESKA występują w wielu wielkościach, wariantach kolorystycznych, wzorach i mają różne rodzaje wykończenia. Elementy podłóg wykończone olejowoskiem są pokrywane trzema warstwami tego materiału. Natomiast elementy lakierowane mają siedem warstw świetnej jakości lakieru, nanoszonego w sposób gwarantujący idealną trwałość podłogi nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Elementy konstrukcyjne podłóg oferowane przez FinishParkiet wykonane są z drewna dębowego, orzecha amerykańskiego, lub egzotycznego i bardzo odpornego drewna merbau. Nadają się do położenia na ogrzewanie podłogowe. Wręcz są do tego celu idealne.

Znakomicie, według zaleceń producenta ułożona i właściwie konserwowana podłoga od FinishParkiet posłuży nam całe życie, a nawet całe generacje. Wybierając producenta parkietu zwróćmy baczną uwagę na to, czy rzeczywiście oferuje nam się jakość, czy tylko błyszczące, owinięte w papier prezentowy obietnice bez pokrycia.

Producenci podłóg drewnianych różnią się, jak w każdej branży. To, co wyróżnia najlepszych to innowacyjność, dbałość o szczegóły, wiara w produkt i przejrzystość dotycząca parametrów elementów konstrukcyjnych podłóg oraz praktyk biznesowych.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Oryginalne balustrady kute – wybierz dzieła kowalstwa artystycznego!

Balustrady przy schodach, balkonach czy tarasach można kupić jako gotowe. Jeśli jednak liczy się szyk, warto postawić na te wykonane na zlecenie! Chcesz zdecydować się na zakup balustrady? Możesz wybrać gotowe konstrukcje, ale do dyspozycji jest także metaloplastyka, w tym także kowalstwo artystyczne, czyli usługi polegające na przygotowaniu oryginalnych elementów z metalu na zamówienie. Balustrada […]

Malowanie pergoli krok po kroku

Chroni przed słońcem, pozwala wyeksponować pnące rośliny i jest wyróżnikiem ogrodu. Pergola to często chluba i centralny punkt naszego obejścia, które latem zamienia się w ulubione miejsce spotkań domowników i ich gości. Z tych względów warto zadbać, by w sezonie prezentowała się nieskazitelnie. Podpowiadamy, w jaki sposób odmalować pergolę ogrodową. Podstawą renowacji jest wybór odpowiednich […]