Producenci podłóg drewnianych – czym charakteryzują się najlepsi z nich?

podłogi drewniane w salonie

Producenci podłóg drewnianych – zadawaj pytania!

Producenci podłóg drewnianych dostępnych na rynku różnią się bardzo jakością swojej oferty. Marketing marketingiem, jednak o efekcie końcowym, czyli pięknej i trwałej podłodze decyduje jakość desek i paneli, a także ich doskonałe ułożenie.

Producent parkietów drewnianych i desek podłogowych powinien mieć renomę, niezawodny proces produkcyjny i stosować technologie gwarantujące niezrównany efekt. Tylko firmy wyspecjalizowane w wytwarzaniu elementów konstrukcyjnych podłogi – mogący pochwalić się unikalnymi rozwiązaniami jeśli chodzi o strukturę paneli i desek, surowce oraz proces produkcyjny – są w stanie sprawić, że nasza podłoga będzie trwała latami w niezmienionym stanie, także przy intensywnej eksploatacji.

Producenci podłóg drewnianych obecni na rynku od lat, cieszący się niezmiennie renomą wśród swoich klientów i wierzący w jakość tego, co proponują każdemu odbiorcy – z tymi przedsiębiorcami warto budować wnętrza domów, mieszkań i przestrzeni aktywności zawodowej. Podłoga dobrej jakości musi pochodzić od producenta parkietów drewnianych i desek traktującego swój biznes poważnie i oferującego towar z najwyższej półki.

Producent parkietów drewnianych i desek podłogowych, u którego dokonujesz zamówienia elementów konstrukcji podłogi, a często także jej ułożenie musi być zupełnie transparentny co do stosowanych technologii, surowców i praktyk biznesowych.

FinishParkiet to firma założona przez Zygmunta Dąbrowskiego, człowieka o wieloletnim doświadczeniu w branży produkcji elementów konstrukcyjnych podłóg. Wypracowana przez niego autorska i wyprzedzająca trendy technologia budowy parkietu i desek sprawiła, że przedsiębiorstwo daje swoim klientom 50 lat gwarancji na to, że warstwy elementów się nie rozkleją, 50 lat gwarancji na to, że oleje i lakiery nie będą się łuszczyć i 50 lat gwarancji na to, że lakiery i oleje nie będą odchodzić od drewna.

Tego typu pewność jakości własnych produktów daje każdemu klientowi powód do zaufania, że przedsiębiorstwo podchodzi poważnie do swojej działalności, dba o swoich odbiorców oraz o własną konkurencyjność na rynku.

Wypracowanie autorskiej i przodującej na rynku technologii wytwarzania parkietu i desek podłogowych przez właściciela firmy FinishParkiet – Zygmunta Dąbrowskiego – mówi dodatkowo o pasji, doświadczeniu, talencie i błyskotliwości tego lidera nie tylko swojego biznesu, ale i współczesnej myśli technicznej.

FINISHPARKIET I FINISHDESKA – dowiedz się na czym polega wyższość tych elementów konstrukcyjnych podłóg

FINISHPARKIET I FINISHDESKA to opatentowane produkty, oferowane przez firmę Zygmunta Dąbrowskiego. Wyróżnia je dwuwarstwowość i jednolamelowość. Warstwa użytkowa z litego drewna ma 6 mm grubości, co odpowiada największej wartości na rynku. FINISHPARKIET i FINISHDESKA występują w wielu wielkościach, wariantach kolorystycznych, wzorach i mają różne rodzaje wykończenia. Elementy podłóg wykończone olejowoskiem są pokrywane trzema warstwami tego materiału. Natomiast elementy lakierowane mają siedem warstw świetnej jakości lakieru, nanoszonego w sposób gwarantujący idealną trwałość podłogi nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Elementy konstrukcyjne podłóg oferowane przez FinishParkiet wykonane są z drewna dębowego, orzecha amerykańskiego, lub egzotycznego i bardzo odpornego drewna merbau. Nadają się do położenia na ogrzewanie podłogowe. Wręcz są do tego celu idealne.

Znakomicie, według zaleceń producenta ułożona i właściwie konserwowana podłoga od FinishParkiet posłuży nam całe życie, a nawet całe generacje. Wybierając producenta parkietu zwróćmy baczną uwagę na to, czy rzeczywiście oferuje nam się jakość, czy tylko błyszczące, owinięte w papier prezentowy obietnice bez pokrycia.

Producenci podłóg drewnianych różnią się, jak w każdej branży. To, co wyróżnia najlepszych to innowacyjność, dbałość o szczegóły, wiara w produkt i przejrzystość dotycząca parametrów elementów konstrukcyjnych podłóg oraz praktyk biznesowych.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Jak wybrać fotel ogrodowy?

Gdy trawa zaczyna stawać się coraz bardziej zielona, a ptaki na drzewach ćwierkają coraz głośniej, to znak – nadeszła pora na fotele ogrodowe. Za nami trudny okres i niestety nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie coś miało się zmieniać na lepsze. Każdy, kto ma choć skrawek przydomowego ogródka, jest teraz prawdziwym szczęściarzem. […]

wałek do malowania ścian i sufitów

Jakim wałkiem najlepiej malować ściany?

Prace remontowe są łatwiejsze, gdy posługujemy się odpowiednimi narzędziami. Dopasowanie ich do rodzaju powierzchni, wybranych farb, a także typów ścian jest wyzwaniem, ale tylko dzięki dobrze dobranemu wałkowi malarskiemu można osiągnąć zamierzony efekt prac. W dalszej części artykułu dowiesz się jakim wałkiem najlepiej malować ściany i sufity. Parametry wałków do malowania ścian – podstawowe kwestie […]