Listwy Lagrus – sposób na nudę we wnętrzu

Listwy przypodłogowe są jednym z najlepszych sposobów na estetyczne wykończenie wnętrza w dowolnym stylu. Nie ma znaczenia czy dekoracja podłogi została wykonana z parkietu czy paneli, w każdym przypadku stają się one niezastąpionym elementem. Lakierowane na biało listwy wykonane z mdf od firmy Lagrus pięknie podkreślają kolor ścian zarówno pomalowanych farbą i tapetowanych, razem nadają pomieszczeniu nietuzinkowy charakter. Razem z oknami i drzwiami tworzą całość efektownej kompozycji.

Listwy Lagrus – lakierowane na biało listwy wykonane z mdf

Ekskluzywne listwy Lagrus dostępne są w różnych wymiarach, biały kolor jest doskonałym wyborem, ponieważ idealnie zgrywa się z wyposażeniem wnętrza, podkreślając wybraną aranżację. MDF to materiał drewnopodobny, opracowany w taki sposób, aby można było go dowolnie ciąć, kształtować i frezować, tworząc różne profile i formy. Producent tworząc elementy wykończeniowe zadbał o każdy szczegół, dlatego lakierowane na biało listwy stanowią wyjątkowo funkcjonalny produkt. Wykorzystanie lakieru poliuretanowego i mdf wilgocioodpornego podnosi jakość produktu i daje możliwość użycia listew w różnych projektach, w każdym przypadku oryginalnie urozmaicając wygląd pomieszczenia.Tak wykończone podłogi nadadzą mu niepowtarzalnego i eleganckiego charakteru.

Poszukując najwyższej jakości wykończenia przypodłogowego, trzeba zwracać uwagę na praktyczność produktów, niezbędna jest izolacja w dolnej części listwy, ponieważ chroni przed wilgocią. Myjąc często podłogi listwa narażona jest na kontakt z wodą i może ulec zniszczeniu, dlatego warto postawić na długie użytkowanie i piękny design, a to gwarantują białe listwy Lagrus wykonane z mdf. Takie produkty można z powodzeniem zamontować w kuchni i łazience bez obawy o utratę jakości, ponieważ będą służyły użytkownikom przez dług czas.

Designerskie i praktyczne białe listwy Lagrus

Podwójnie frezowane listwy przypodłogowe z mdf dają możliwość ukrycia wszelkich kabli, podnosząc estetykę wnętrza, ponadto zapewniają lepszą ich przyczepność do ściany. Zmieniając aranżację wnętrza, za każdym razem będzie można malować na dowolny kolor lakierowane na biało modele Lagrus. Taki elementy dopełniają oprawę dekoracyjną każdego pomieszczenia w domu, biurze, przychodni zdrowia czy kancelarii adwokackiej. Białe listwy to uniwersalne rozwiązanie dające możliwość dokonywania zmian bez konieczności ich wymiany.Tylko z modelami z mdf zostanie zachowana spójność i podłogi będzie ona  wyglądała na dokończoną.

Wiele osób poszukujących listew przypodłogowych wybiera produkty Lagrus, ponieważ są nowoczesne a zarazem ponadczasowe, ich staranne i piękne wykonanie zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów. Zainteresowanie tymi produktami rośnie, ponieważ ludzie poszukują elementów wykończenia odpornych na uszkodzenia i działanie niekorzystnych czynników. Listwy z mdf są trwałe i odporne na działanie wilgoci, nie pękają i długo cieszą swoim nienagannym wyglądem. Zastosowanie średniej gęstości płyty mdf a także nałożenie grubej warstwy lakieru uczyniło listwy bardzo odpornymi na zarysowania i uderzenia mechaniczne. Poszukując oryginalnych rozwiązań do swojego mieszkania warto postawić na solidność, rzetelność wykonania, zastosowanie wysokiej jakości materiałów, co czyni zakup ekonomicznym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

Estetyka wnętrza to także listwy przypodłogowe Lagrus

Precyzja wykonania lakierowanych na biało listew przyczynia się do stworzenia oryginalnej aranżacji wnętrza, jasne barwy zawsze wiążą się z poczuciem czystości i ekskluzywności. Nawet wyszukane wymagania mogą zostać spełnione przez firmę Lagrus, która nastawiona jest na zaspokajanie potrzeb klienta i dopasowanie się do jego potrzeb. Białe lakierowane listwy z mdf są odpowiednio zagruntowane, dlatego każdy użytkownik może je dowolnie przemalować na wybrany kolor, nie spowoduje to utraty ich jakości.

Producent posiada w swojej ofercie bogatą paletę kolorystyczną listew przypodłogowych i można kupić takie elementy wykończeniowe w wybranym przez siebie odcieniu. Otwierając się na klienta firma Lagrus wprowadziła do sprzedaży nie tylko klasyczne białe listwy, ale również stylowe wykonane również z mdf. Projektanci podążają za najnowszymi trendami i starają się wdrożyć do produkcji nowoczesne rozwiązania technologiczne i estetyczne. Urządzając swój dom w klasycznym, nowoczesnym, prowansalskim czy skandynawskim stylu można wykończyć podłogi za pomocą listew Lagrus mając pewność, że spełnią one swoje funkcje dekoracyjne a także praktyczne.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Wybór idealnego dywanu do przedszkola. Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę?

Dywany dla dzieci to niezbędne wyposażenie każdego przedszkola, oddziału przedszkolnego oraz sal dedykowanych edukacji wczesnoszkolnej. Dywan jest nie tylko doskonałą izolacją termiczną i akustyczną od podłoża, amortyzującą ewentualne upadki oraz gwarantującą przyjemną i bezpieczną zabawę na podłodze, ale również świetnym miejsce do przeprowadzanie rozmaitych zajęć edukacyjnych, np. wspólnego śpiewania, czytania czy oglądania dowolnych filmów, prezentacji […]

Trzy typy płytek dekoracyjnych, które ożywią wnętrze

Prostota to cecha, która dominuje we współczesnej aranżacji wnętrz. Często tworzymy pomieszczenia ascetyczne, minimalistyczne pod względem kolorów i form. Taki styl jest oczywiście bardzo modny i interesujący. Niektóre wnętrza wymagają jednak pewnego ożywienia. Jak to zrobić? Warto postawić na oryginalne płytki dekoracyjne. Ożywienie wzorami, a nie kolorami Przede wszystkim warto podkreślić, że ożywić wnętrze można […]