Komody pod TV – nadal modne i praktyczne! Jaki mamy wybór?

Wydawać by się mogło, że w erze płaskich telewizorów o wręcz gigantycznych rozmiarach, które coraz częściej są wieszane na ścianie, komody RTV będą znikać. Nic jednak bardziej mylnego! Nadal są one wyposażeniem niezwykle funkcjonalnym i popularnym. Trudno sobie wyobrazić salon bez szafki pod telewizor, która obok swojej funkcji praktycznej, pełni również tą dekoracyjną. Jak prezentuje się aktualna oferta tego typu produktów. Na co zwrócić uwagę wybierając komodę pod tv? Już podpowiadamy!

Komody pod TV – stylowe i praktyczne meble do salonu!

O obecności szafki RTV w salonie nadal można powiedzieć, że jest obowiązkowa. Poprzez dekady, odkąd pojawiły się telewizory, stając się centrum domowej rozrywki, szafki pod TV zyskały status standardowego elementu wyposażenia. Przez dość długi czas odbiorniki charakteryzowały się dość masywną budową i potrzebowały solidnego mebla, na którym mogły stać w pełni stabilnie i bezpiecznie. I tym meblem stały się szafki RTV.

Wraz z rozwojem technologii, która sprawiała, że telewizory stawały się cieńsze i szersze, zmieniły się również komody pod TV. Na początku były one z reguły bardzo szerokie i wysokie. Natomiast dzisiaj są one zazwyczaj niższe, ale równocześnie szersze.

Tym, co nie zmienia się wcale, to fakt, że stanowią one istotny element dekoracyjny, równocześnie będąc meblem niezwykle funkcjonalnym, w którym można zarówno przechowywać różne sprzęty i przedmioty, jak i eksponować różnego rodzaju dekoracje.

Nowoczesne komody RTV z szufladami i półkami

Współczesne komody pod TV to niezwykle szeroka gama produktów, które różnią się między sobą zarówno konstrukcją, jak i wzornictwem. Dzięki temu bez żadnych problemów dopasujemy odpowiednią komodę do każdego typu aranżacji, czy to nowoczesnej, minimalistycznej, czy bardziej wyszukanej.

Do popularnych typów szafek RTV zaliczyć można:

  • niskie komody z szufladami
  • wysokie komody z półkami i szafkami
  • komody wyposażone w szuflady i półki

Producenci tego typu wyposażenia oferują nam zarówno komody RTV w pełni zabudowane z szufladami i frontami, jak i komody o ciekawym rozkładzie półek, szuflad i szafek. Takie mieszane rozwiązania znacząco zwiększają funkcjonalność tego typu mebli, które coraz częściej ustawiane są pod zawieszonym telewizorem, pełniąc funkcję miejsca przechowywania sprzętu elektronicznego, książek, zdjęć oraz innych przedmiotów.

Biorąc pod uwagę, że jest to element, który niejako wrósł w aranżacje salonów, nie zanosi się na to, aby komody pod TV miały zniknąć. Po prostu, tak jak zmienia się technologia i telewizory, tak i szafki RTV się zmieniają, jednak nadal są obecne i cieszą się nieustającą popularnością.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

rolety żaluzje

Rolety – Jakie wybrać, rodzaje rolet okiennych

Do dekoracji okien coraz częściej wybieramy nie tylko firany czy zasłony, ale również rolety różnego rodzaju. Stały się one tak popularne, że nieustannie przybywa na rynku rodzajów, wzorów, kolorów czy rozwiązań związanych z roletami. Aktualnie, największą popularnością wciąż cieszą się rolety wewnętrzne. Jednak w domach jednorodzinnych, a sporadycznie również w mieszkaniach w blokach pojawiają się […]

nowe mieszkanie

Nowe mieszkania Felin. Dlaczego warto tam zamieszkać?

Kiedy kupujemy mieszkanie, planujemy osiąść w danym miejscu na dłużej. Dlatego wybierając nie tylko samo mieszkanie, ale także okolicę, powinniśmy dobrze zastanowić się, która część miasta będzie dla nas najlepsza. Jeżeli cenimy sobie spokój, a jednocześnie w pełni korzystamy z możliwości jakie daje nam miasto, to nowe mieszkania na Felinie, powinny przypaść nam do gustu. […]