DeboweTarasy.pl

Jakie znaczenie mają podesty ruchome w branży reklamowej?

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Trudno z tym faktem się nie zgodzić. Młodzi odbiorcy najczęściej zwracają uwagę na reklamy internetowe. Jednak jest forma reklamy, która nigdy się nie starzeje. Otóż jest to reklama na billboardach. Jednak tutaj kluczowe znaczenie ma miejsce jej umieszczenia. Dlatego należy znaleźć takie urządzenia, które pomogą w umieszczeniu reklamy w odpowiednim miejscu. Zatem, jakie maszyny najlepiej wybrać? Odpowiedź jest tutaj bardzo łatwa. Najlepiej sprawdzą się podesty ruchome.

Ponadczasowe billboardy umieszczane na elewacji

Pomimo natłoku nowoczesnych rozwiązań, to wciąż stare poczciwe billboardy, jak pokazują badania, znacząco zwiększają rozpoznawalność firmy bądź też produktu. Oczywiście kluczowe znaczenie ma umieszczenie ich w odpowiednim miejscu. Najlepiej sprawdzą się miejsca blisko drogi. Dzięki temu kierowcy podczas postoju, np. na światłach mogą przeczytać reklamę, co zwiększa szansę, że zdecydują się na dany produkt czy usługę. Również dobrym miejscem jest centrum miasta, czyli we wszystkich miejscach tłumnie uczęszczanych. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że taka reklama może „zginąć” w natłoku innych znajdujących się w centrum, dlatego równie dobrym miejscem jest np. teren mniej uczęszczany, gdzie znajduje się wysoki budynek, na którym taką reklamę za zgodą właściciela terenu czy miasta można wyeksponować. Wtedy koszty mogą być nawet niższe. Oczywiście kluczowe znaczenie ma tutaj wybranie odpowiedniego urządzenia, dzięki któremu będzie można ją bezpiecznie i szybko zawiesić. Jak wiadomo zakup odpowiedniego podnośnika jest bardzo kosztowny, jednak można zdecydować się na wynajem podestów ruchomych w Łomży.

Reklama może być formą sztuki

Jak wiadomo konkurencja jest bardzo duża, dlatego, aby przyciągnąć klienta trzeba go po prostu zainteresować. Zatem ciekawą propozycją mogą być murale, które są swoistym dziełem sztuki współczesnej. Niewątpliwie przyciągają one wzrok i nie można przejść obok nich obojętnie. Jednak problem pojawia się w sytuacji gdy mural ma być namalowany na wysokości. Wtedy konieczne jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań. Oczywiście można wybrać np. rusztowania, ale bądźmy szczerzy ciągłe ich składanie i rozkładanie jest problematyczne. Swoją drogą rusztowanie może też uszkodzić elewację. Dlatego zdecydowanie lepiej wybrać podest ruchomy, dzięki któremu praca przebiegnie szybko i bez problemów, a efekt końcowy będzie zachwycający.

Podesty ruchome wybierane do wieszania reklam

Podesty ruchome należy dobrać do rodzaju wykonywanej pracy. Do wieszania reklam w budynkach oczywiście należy zdecydować się na modele o napędzie elektrycznym, np. koszowe bądź nożycowe. W przypadku prac wykonywanych na wolnym powietrzu wybór nie ma specjalnego znaczenia, choć warto wiedzieć, że podesty spalinowe dzięki temu, że działają na paliwo, czas ich pracy jest dłuższy niż w przypadku podestów elektrycznych, które wymagają ładowania akumulatora bądź podłączenia do sieci. Oczywiście przy wyborze warto jeszcze zwrócić uwagę na zasięg. Podest ruchomy teleskopowy może mieć zasięg w granicach nawet 70 metrów. Oczywiście w zależności od terenu, czy też pracy wewnątrz można wybierać spośród podestów samojezdnych, stacjonarnych, przewoźnych bądź przejezdnych wolnobieżnych.

Telebimy umieszczane wewnątrz i na zewnątrz dzięki podestom ruchomym

Jedną z ciekawszych form reklamy jest reklama digital signage, która wyświetlana na dużych telebimach. Warto tutaj zwrócić uwagę, że taka forma reklamy jest często wykorzystywana np. przez hotelarzy, którzy chcą zachęcić potencjalnych klientów. W tym przypadku reklama pokazuje różne filmiki np. z prezentacją poszczególnych pokoi, czy jadalni, a także dodatkowych atrakcji, jakie znajdują się na terenie hotelu. Reklamy digital umieszczane są również we wnętrzach, np. podczas prezentacji jakiegoś produktu, gdzie również znajdują się na określonej wysokości, dlatego ich umieszczenie może być problematyczne, stąd konieczne jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań. Tutaj również najlepiej sprawdzą się podesty ruchome, gdzie do wnętrz najlepiej wybrać podesty ruchome o napędzie elektrycznym, które nie emitują spalin. Z kolei na zewnątrz można wykorzystać podesty ruchome spalinowe, co znacznie ułatwi pracę ekipie montującej. Można wynająć podest ruchomy razem z operatorem, co ogranicza koszty i skraca czas wykonania, gdyż nie trzeba szukać pracownika z odpowiednimi uprawnieniami.

Rola podestów ruchomych w branży reklamowej jest bardzo duża, ale i ważna. Dzięki nim można niemal w każdym miejscu umieścić np. billboard czy telebim. Wynajem podestów ruchomych w Łomży umożliwia inwestorom umieszczanie reklam zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i poza miastem.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Projekty warsztatów samochodowych – praktyczne i popularne propozycje

Jeżeli panujemy założenie własnego warsztatu samochodowego, jedną z podstawowych i kluczowych decyzji jest zdecydowanie się na jego konkretny projekt. Nasz warsztat ma być naszą wizytówką, ma przyciągać nowych klientów, a przede wszystkim ma być miejscem, które umożliwia nam znakomitą i wygodną przestrzeń do pracy. Przedstawimy dzisiaj kilka najbardziej popularnych propozycji projektów warsztatów samochodowych. W zależności […]

Wiosna tuż, tuż… przygotuj swój taras na nowy sezon zgodnie z najświeższymi trendami!

Przygotowania do wiosenno – letniego sezonu 2020 czas zacząć! Jak to zrobić najefektowniej? Najlepiej w oparciu na najświeższe trendy – w ogrodnictwie oraz w aranżacji tarasów i balkonów. Zaintrygowani m.in. Targami Ogrodniczymi SPOGA GAFA, jakie odbyły się jesienią ubiegłego roku w Kolonii (z propozycjami na sezon 2020), podpowiadamy najbardziej inspirujące rozwiązania. Postaw na drewno i […]