Jakie gniazdka i włączniki do domu?

Nie da się ukryć, że instalacja elektryczna jest obecnie nieodzowną częścią każdego budynku mieszkalnego, obiektu użyteczności publicznej czy budynku przemysłowego. Aby móc z niej komfortowo korzystać niezbędne są również gniazdka i włączniki. Dobranie tych elementów jest niezwykle istotną częścią wykończenia pomieszczenia. Mowa tutaj nie tylko o kwestiach estetycznych, ale również o bezpieczeństwie. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli gniazdek i włączników, co wcale nie pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej.

Włączniki Simon 54 — dlaczego warto?

Włączniki czy gniazdka montuje się już na samym końcu remontu mieszkania. Przed zakupem należy upewnić się, czy dany model spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i czy posiada ważne certyfikaty. Kluczowe są tutaj także kwestie estetyczne i funkcjonalność wybranego modelu. To wszystko zapewniają włączniki Simon 54 (znajdziesz je tutaj: https://sklep.elus.pl/simon-54,2,411150), które słyną wytrzymałości, uniwersalnego designu, szerokiej palety barw i łatwości montażu. Co więcej, producent zadbał tutaj o specjalne oświetlenie LED, które sprawia, że włącznik prezentuje się znakomicie w każdym rodzaju wnętrz. Ramki można bez problemu zainstalować zarówno w pionie, jak i w poziomie — Simon 54 to doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnych mieszkań.

Co ciekawe, w przypadku produktów z serii Simon 54 Premium możliwe jest korzystanie ze specjalnych sterowników przyciskowych, które pozwalają sterować roletami, oświetleniem i innymi urządzeniami. Wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon i gotowe!

Łączniki światła muszą być dopasowane do stylu wnętrza. Oczywiście, można postawić na sprawdzone klasyki, ale czasami warto nieco bardziej zaryzykować i zdecydować się na unikatowy design. Kluczową rolę odgrywa tutaj gra kolorów — całość powinna być spójna i dostosowana do typu pomieszczenia. Inne włączniki możemy zainstalować w kuchni, a inne w łazience.

Gniazdka elektryczne Simon 54 — klasyka w dobrej cenie

Marka Simon 54 to gwarancja jakości i korzystnej ceny. W nowoczesnym mieszkaniu oprócz stylowych włączników nie może też zabraknąć odpowiednich gniazdek elektrycznych. Muszą być one funkcjonalne i łatwo dostępne dla wszystkich domowników, a z drugiej strony właściwie zabezpieczone. Przykładowo w kuchni czy łazience gniazdka powinny posiadać specjalne klapki ochronne, które uniemożliwiają zalanie konstrukcji wodą. Zaleca się również, aby gniazdka elektryczne posiadały styki ochronne i wszelkie inne możliwe zabezpieczenia przed dziećmi.

Nie bez znaczenia jest też sama stylistyka i jakość wykonania. Gniazdka elektryczne Simon 54 to modele odporne na eksploatację. Instaluje się je bardzo często w hotelach oraz biurach. Ich główną zaletą jest trwałość oraz łatwość montażu, ale warto zwrócić tutaj też uwagę na ogólną dostępność elementów wymiennych i różnorodność pod względem samego wyglądu. Gniazdka elektryczne Simon 54 wpasowują się doskonale do każdego typu pomieszczenia, co jest kolejnym niewątpliwym plusem. Producent oferuje także różne wersje klawiszy, plakietek i ramek.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Ogród – jak wybrać idealne rośliny?

Zbliżająca się wiosna to idealny czas na odświeżenie ogrodu. W tym czasie rośliny budzą się z zimowego snu, warto zadbać, aby miały dobre warunki do wzrostu. W tym celu należy poprawić stan gleby, odżywić stare rośliny, pozbyć się tych, które nie nadają się do dalszej hodowli, a na ich miejsce posadzić nowe drzewa, krzewy lub […]

Płyty HPL – wszystko co musisz wiedzieć

Na polskim rynku znajduje się szeroki wybór tworzyw, które są chętnie wykorzystywane w branży budowlanej i wykończeniowej. Do wyjątkowo trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych produktów należy płyta HPL. Co to jest? To laminat wysokociśnieniowy, który znajduje zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Warstwy płyt HPL są dodatkowo wzmacniane warstwą wierzchnią, dzięki […]