Efektowne białe meble w połysku – pomysł na ponadczasowy salon

meble z połyskiem

Białe meble w połysku to najbardziej uniwersalny wybór, na jaki można się zdecydować w swoim wnętrzu. Wkomponują się w każde pomieszczenie, zarówno te stricte nowoczesne, jak również te w eleganckim stylu. Klasyczna biel i proste formy tworzą minimalistyczny, ponadczasowy design. Dzięki temu stanowią doskonałą bazę, gdy chce się we wnętrzu zaszaleć z kolorem ścian czy wyszukanymi dodatkami o różnych teksturach. Całość, w połączeniu z meblami, będzie idealnie wyważona.

Solidne wykonanie

Białe meble zazwyczaj robione są z kilku różnych materiałów. Najczęstsze rozwiązania to:

– drzwiczki komody stworzone z wysokiej jakości płyty akrylowej, która nadaje efekt lustrzanego odbicia (dodatkowo warstwa akrylu zwiększa odporność na zarysowania oraz ścieranie);

– korpus mebli wykonany z płyty o grubości 18mm obustronnie laminowanej, nadającej efekt głębokiego matu;

– boczne elementy wykonane z PCV – charakteryzujące się dużą wytrzymałością.

Warto podkreślić, że białe meble w połysku charakteryzują się intuicyjną i prostą instrukcją montażu, dzięki czemu każdy może złożyć zamówiony ze sklepu mebel u siebie w domu. Zazwyczaj producenci dołączają do opakowania wszystkie niezbędne śrubki, prowadnice itp.

Wiele wersji

Meble w połysku mogą występować  w różnych wersjach. Biel dobrze komponuje się chociażby ze szkłem hartowanym. Idealne połączenie stworzy także w połączeniu z drewnem oraz z szorstkim betonem. Częstym rozwiązaniem w meblach tego typu jest też montaż LED’ów. Włączone robią przepiękny efekt w godzinach wieczornych. Światło odbijające się od lustrzanych frontów stworzy niepowtarzalny klimat, który z pewnością będzie sprzyjał spotkaniom towarzyskim. W taki sposób białe klasyki mogą stać się unikatowe. Ponadto, meble mogą być wyposażone w różne systemy otwierania/zamykania drzwiczek. Najczęściej są to:

– ukryte uchwyty;

– system Tip-on, czyli otwieranie szafek bez uchwytów poprzez naciśnięcie ich w dowolnym miejscu;

– standardowe uchwyty, które można dobrać według własnego uznania.

Lekkość we wnętrzu

Białe meble sprawią, że wnętrze nabierze lekkości i będzie wydawało się czyste i schludne. Dodatkowo połysk frontów odbija światło i pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Białe meble to dobre rozwiązanie do małych pomieszczeń, gdyż nie przytłoczą ich tak bardzo jak te, w innym kolorze.

Atrakcyjna cena

Meble wykonane z białych płyt są naprawdę korzystne cenowo. W tym zakresie zdecydowanie wygrywają z drogimi meblami zrobionymi z prawdziwego drewna. Jednak nie warto wyciągać pochopnych wniosków – niższa cena nie zawsze musi oznaczać produkty gorszej jakości. Kupując taki produkt jak najbardziej można być nastawionym na to, że będzie służył przez lata spełniając wszystkie swoje funkcje. Najlepiej przekonać się o ich wytrzymałości, decydując się na zakup do własnego wnętrza.

Jeżeli szukasz mebli podnoszących prestiż wnętrza, które łączą w sobie jakość, nowoczesny wygląd i atrakcyjną cenę, to warto rozejrzeć się za białymi meblami w połysku. Obecnie na rynku jest wielu producentów, którzy takie meble oferują. Na szczęście występują w wielu wariantach, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Sprawdź oferty i przekonaj się, które z tych mebli najlepiej wkomponują się w charakter Twojego domu.

Artykuł powstał przy wsparciu oraz inspiracji sklepu meblowego Meble-Bogart.pl. Zdjęcie główne prezentuje kolekcję Lumens od ML meble

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Namioty ogrodowe – wszystko, o czym musisz wiedzieć przed zakupem

Ochrona przed deszczem, wiatrem, owadami lub ozdoba na przydomowym tarasie stanowią tylko część z funkcji, jaką spełniać mogą namioty ogrodowe nabywane przez klientów. Podjęcie świadomej decyzji o ich zakupie wymaga jednak dysponowania odpowiednią grupą informacji, która pozwoli zestawić ze sobą oczekiwania użytkownika z możliwościami proponowanymi przez wybrany model namiotu. Droższe oznacza lepsze? Jednym z wyznaczników […]

Pergole aluminiowe – zadaszenia tarasowe

Zadaszenie tarasu może ochronić przed opadami deszczu. Pergole tarasowe to doskonałe rozwiązanie, gdy szukasz mocnego i trwałego zadaszenie do swojego ogrodu czy tarasu. Pergole tarasowe – wybór zadaszenia tarasu. Pergola aluminiowa. Gwarancja na pergole aluminiowe.