5 pomysłów na prezent z okazji parapetówki

Szykuje się przyjęcie, a ty wciąż nie wiesz, co podarować gospodarzowi? Dobrym wyjściem z sytuacji są przeróżne gry planszowe, które znajdują swoich fanów zarówno wśród najmłodszych, jak i samych dorosłych. Dzięki oferowanym przez nas zestawom już nigdy nie przyjdziesz na parapetówkę z pustymi rękoma! Poniżej przedstawiamy pięć pomysłów, które z pewnością zapewnią dużo zabawy.

Gra zręcznościowa HASBRO Twister 

Twister to niemalże klasyk wśród gier imprezowych, którego nazwę zna chyba każdy. Dzięki czterokolorowym polom będziesz mieć szansę na wykazanie się umiejętnością utrzymania równowagi, przybierając coraz to dziwniejsze, poskręcane pozy na kolorowej macie. Koło losowania bywa wyjątkowo złośliwe, zapewniając masę śmiechu i niezapomnianych wspomnień. Gra jest idealnym sposobem na rozkręcenie nudnego przyjęcia, a zabawa w nią może trwać bez końca.

Gra planszowa REBEL Tajniacy

Tajniacy to gra, w której poczujesz się jak prawdziwy agent wywiadu, a nawet lider zespołu. W każdej turze czeka cię wymyślenie kreatywnego kryptonimu, zgodnego z przekazanym przez szefa hasłem. W ten sposób drużyna musi odnaleźć swoich współpracowników, sprytnie omijając potencjalne zagrożenia i czyhającego na nich zabójcę. Czeka cię dreszczyk emocji i fala napięcia. Czy twojemu zespołowi uda się przetrwać? Koniecznie musisz to sprawdzić! W planszówkę grać może nawet do ośmiu osób, co czyni ją świetnym pomysłem na imprezowy prezent i gwarantuje wyjątkowo dobrą zabawę.

Gra planoszowa HASBRO Cluedo: Edycja dla kłamców

Cluedo to pełna wyzwań planszówka, w której gracz ma okazję wykazać się nie tylko jako sprytny detektyw szukający prawdy, ale i kłamca, sprawnie ukrywający własne, nikczemne uczynki. Karty, czerwony przycisk i plansza — to wszystko czego ci trzeba do rozwiązania zagadki tajemniczego morderstwa. Zachowaj zimną twarz do samego końca i korzystając ze wskazówek, zależnie od swojej roli, odnajdź zabójcę bądź spraw, by podejrzenia skierowały się w zupełnie inną stronę.

Gra planszowa TM TOYS Milionerzy

Milionerzy to przebojowy program emitowany od wielu lat na ekranach telewizorów, który pełni rolę przyjemnej rozrywki na długie wieczory. Dlaczego więc nie przenieść popularnego teleturnieju na imprezowy stół, zmieniając gości w zawodników konkurujących o pieniężną wygraną? Planszówka jest zabawnym sprawdzianem wiedzy i prezentem w sam raz na parapetówkę, a zawarte w środku pytania wzbudzą w graczach całe mnóstwo emocji.

Gra planszowa RAVENSBURGER Disney Villainous

Villainous to naprawdę wyjątkowy powrót do dzieciństwa pełnego kolorowych, bajkowych postaci wprost ze znanych produkcji Disneya. Tym razem gracze mają okazję wcielić się w przebiegłych złoczyńców, otrzymując ich moce oraz umiejętności. Niesamowity design i niebanalny pomysł sprawią, że owa planszówka zagości w sercu każdego fana animowanych filmów. Strategiczna rozgrywka jest więc strzałem w dziesiątkę, jeśli mowa o imprezowych prezentach.

Żadna z powyższych propozycji nie spełniła twoich wymagań? A może chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat załączonych gier? To nie problem. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami kategorii gry planszowe na naszej stronie internetowej. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań czy wieku!

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Nowoczesne meble do biura

Jak wiadomo każde biuro to wizytówka firmy. Czy to jednoosobowa działalność czy też nowoczesne przedsiębiorstwo wszędzie znajdziemy biuro, w którym pracują osoby decyzyjne. To w nim przyjmowani są klienci, podpisywane są umowy oraz prowadzone wszelkiego rodzaju konsultacje. Biorąc to wszystko pod uwagę każdy właściciel powinien zadbać o profesjonalny i nowoczesny wygląd biura. Pomóc w tym […]

Renowacja drewnianego ogrodzenia domu – jak zrobić to dobrze?

Ogrodzenie, które zdecydujesz się postawić wokół swojego podwórka, ma ważne zadanie do wykonania. Musi zabezpieczać Twoją posesję, pełniąc jednocześnie funkcję dekoracyjną. Dziś wciąż wiele osób decyduje się na ogrodzenia wykonane z drewna. Ten naturalny materiał jest bardzo estetyczny i może służyć w dobrym stanie przez lata, ale wymaga nieco pielęgnacji. Wyjaśniamy jak przeprowadzić prostą renowację […]