DeboweTarasy.pl

Podpowiadamy jak udekorować ścianę wspomnieniami

W każdym mieszkaniu za pewne znajdzie się chociażby jedna wolna ściana, którą można w dowolny sposób udekorować tak, aby przywoływała rodzinne wspomnienia. To wspaniały sposób na ciekawą i kreatywną aranżację przestrzeni oraz patent na wyróżnienie jednej ze ścian nawet w bardzo stonowanym i minimalistycznym pomieszczeniu. Istnieje przynajmniej kilka ciekawych pomysłów na to, jak można wykonać taką spersonalizowaną dekorację ścienną.

Najróżniejsze pamiątki z wakacji, które przywołują wspomnienia

Jedną ze ścian w pokoju dziennym lub też w korytarzu można poświęcić właśnie na wyeksponowanie pamiątek przywiezionych z różnych stron świata. Taka dekoracja w szczególności ma sens, jeśli faktycznie domownicy mają zamiłowanie do podróży i kiedy chcą, aby przywiezione przedmioty przypominały im o odwiedzonych miejscach. Bardzo dobrym pomysłem jest stworzenie ciekawego tła pod takie pamiątki- na przykład w formie tynku strukturalnego czy też farby na ścianę w jakimś mocnym, rzucającym się w oczy kolorze. Pamiątki można zawiesić na haczykach do ściany, ale można też zawiesić półki, które pomogą w ich estetycznym wyeksponowaniu. Taka ściana może ewaluować z czasem i zmieniać się wraz z kolejnymi wyjazdami.

Estetyczne multiramki- sposób na rodzinne zdjęcia

Multiramki pozwalają w estetyczny sposób wyeksponować różnego rodzaju rodzinne fotografie. Z ich wykorzystaniem można stworzyć ciekawy kolaż, dodatkowo dobór zdjęć do multiramek może być podyktowany jedną, spójną gamą kolorystyczną lub też zdecydowaniem się na jeden, wspólny motyw wszystkich fotografii. Sam styl ramek również z powodzeniem można dopasować do pozostałych elementów wykończenia wnętrza. Co ważne, zawartość multiramek można co jakiś czas wymieniać, tym samym taka dekoracja raczej nie ma prawa znudzić domowników. Ciekawe ułożenie multiramek od Decorantes.pl sprawia, że na taką dekorację po prostu chce się patrzeć. Można ją umieści w każdym pomieszczeniu, nie tylko w pokoju dziennym, ale i w sypialni czy w pokoju dziecięcym. Idealnie współgrające ze sobą ramki wprowadzają do każdego wnętrza ład i harmonię.

Wydruk zdjęć na płótnie

Fotografie wydrukowane na płótnie posiadają żywe kolory i pięknie się prezentują. Najlepiej jednak zdecydować się na jedno- dwa zdjęcia w większym formacie, które od razu będą przykuwać uwagę jakością, kolorami oraz oryginalnym pomysłem na zdjęcie. Zawieszone w centralnej części ściany będą odpowiednio wyeskponowane.

Alternatywnie, istnieje także możliwość zrobienia tryptyku z fotografii na płótnie, gdzie wszystkie zdjęcia będą posiadały jeden i ten sam element przewodni. Warto także zadbać o spójność kolorystyczną. Wykonana w ten sposób ściana sprawia, że mieszkanie przestaje być bezosobowe, staje się przytulne i interesujące zarazem. Dodatkowo, wysoka jakość dodatków i dekoracji sprawia, że domownicy mogą czuć się w tak urządzonej przestrzeni po prostu dobrze. Zarówno w przypadku wyboru zdjęć do multiramek jak i do fotografii na płótnie, z powodzeniem w cały projekt mogą być zaangażowani wszyscy członkowie rodziny.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Idealny rzeczoznawca majątkowy

Stając przed dylematem wyboru najlepszego dla naszej sprawy rzeczoznawcy majątkowego, zastanawiamy się, który będzie tym właściwym. Aby wybrać osobę kompetentną i godną zaufania, powinniśmy kierować się przede wszystkim kwalifikacjami osoby pełniącej tę funkcję. Odpowiedni rzeczoznawca majątkowy to przede wszystkim osoba posiadająca stosowaną licencję zawodową uprawniającą do wyceny nieruchomości. Co więcej specjalista taki powinien być obiektywny, […]

Zanim zakupisz meble warto obejrzeć je w internecie

Meble to bez wątpienia najważniejsze elementy wyposażenia domu czy mieszkania. Nawet jeśli obszar mieszkalny jest niewielki można do niego dobrać prawidłowe meble, które wykorzystają potencjał wnętrza. Wystarczy mieć do pomocy dobrze wyposażony, dający szansę na zdobycie modnych i funkcjonalnych artykułów sklep specjalistyczny. W dzisiejszych czasach coraz więcej transakcji przenosi się do Internetu. Nietrudno się temu […]