Jak ekspresowo i profesjonalnie naprawić sprzęt AGD?

Codzienność składa się z niespodzianek. Jedną z nich jest… awaria sprzętu AGD. Minęły już czasy, gdy artykuły gospodarstwa domowego były projektowane „na lata”. Dziś mają one coraz mniej wspólnego z wytrzymałością, choć trzeba przyznać, że coraz bardziej faszeruje się je elektroniką. Jak zatem naprawić tak skomplikowane urządzenie? Czy ego naprawa jest w ogóle możliwa?

Szybka naprawa AGD w dobrej cenie

Nasz serwis AGD Katowice to firma, która specjalizuje się w szybkiej naprawie sprzętu AGD. Działamy na terenie zarówno Katowic, jak i całej, górnośląskiej aglomeracji. Jesteśmy podmiotem, który stawia nie tylko na szybkość, ale też na precyzję i uczciwość względem Klienta. Dzięki temu udało nam się zbudować markę, która jest dziś znana na całym Śląsku. Co ważne, stale dbamy o nasz potencjał. Inwestujemy w szkolenia i kursy, dzięki którym zapoznajemy się ze sprzętem różnych marek. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu tworzymy razem profesjonalną i prężnie rozwijającą się firmę.

Jak pracujemy i dlaczego warto nam zaufać?

Nasz serwis AGD Katowice pracuje z myślą o Kliencie. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy i profesjonalny model zarządzania naszą firmą, który znacząco odróżnia się od tego, co jest w stanie zaproponować konkurencja.

1. Zbieramy zgłoszenia. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest dla Państwa czynne zawsze, to jest 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić do nas, w miarę precyzyjnie opisać awarię i podać swoją lokalizację.

2. Przypisanie zgłoszenia. Po przyjęciu zlecenia przekazujemy je do odpowiedniego pracownika, który specjalizuje się w danej branży. Następnie kontaktuje się on z Klientem i umawia najdogodniejszy termin realizacji zlecenia.

3. Realizacja naprawy. W trakcie wizyty w domu Klienta pracownik dokonuje dokładnych oględzin sprzętu i wycenia koszt naprawy. W związku z tym, że ma on do dyspozycji bogate zaplecze techniczne, większość napraw może być zrealizowana na miejscu.

Podjęcie decyzji

Jeśli usługa naprawy AGD w Katowicach (https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/katowice/) nie może być zrealizowana na miejscu, pracownik informuje o tym Klienta i – jeśli to konieczne – zabiera sprzęt do warsztatu. Co ważne, Klient od samego początku ma możliwość podjęcia decyzji dotyczącej naprawy sprzętu. Jest on też informowany co do wykorzystanych w trakcie napraw części (oryginały lub zamienniki).

Podsumowując, nasz serwis AGD Katowice działa w ten sposób, aby zapewnić Klientowi możliwość zarządzania własnym sprzętem AGD. Naszym atutem jest realizacja zlecenia w sposób szybki, rzetelny i profesjonalny. Dzięki temu cieszymy się tak dobrymi referencjami wśród naszych dotychczasowych Klientów.

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]
Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

materac do spania

Materace do spania – Jak dobrać materac, twardość, wypełnienie – Doradzamy!

Jak dobrać odpowiedni materac do spania? Wybór odpowiedniego materaca do spania często nastręcza wielu problemów. Bowiem dylematów jest wiele. Po pierwsze, jaki trzon materaca wybrać: sprężynowy bonellowy czy kieszeniowy. Po drugie, na jakie wypełnienie się zdecydować. Po trzecie i najważniejsze: wybrać miękki czy twardy materac? Odpowiedzi na te pytania należy szukać bezpośrednio wypróbowując materac, a […]

Jaki narożnik do salonu wybrać?

Dla wielu jest to centralny punkt i serce domu, przytulne miejsce spotkań rodzinnych lub przytulne miejsce na wypoczynek. Salon, bo na nim dziś się skupimy składać się powinien ze starannie dobranych mebli takich jak sofa, narożnik czy stolik kawowy. Wszystko po to, aby zapewnić odpowiedni spokój oraz przytulność. Ponieważ jest wiele różnych narożników w ofercie […]