Jak ekspresowo i profesjonalnie naprawić sprzęt AGD?

Codzienność składa się z niespodzianek. Jedną z nich jest… awaria sprzętu AGD. Minęły już czasy, gdy artykuły gospodarstwa domowego były projektowane „na lata”. Dziś mają one coraz mniej wspólnego z wytrzymałością, choć trzeba przyznać, że coraz bardziej faszeruje się je elektroniką. Jak zatem naprawić tak skomplikowane urządzenie? Czy ego naprawa jest w ogóle możliwa?

Szybka naprawa AGD w dobrej cenie

Nasz serwis AGD Katowice to firma, która specjalizuje się w szybkiej naprawie sprzętu AGD. Działamy na terenie zarówno Katowic, jak i całej, górnośląskiej aglomeracji. Jesteśmy podmiotem, który stawia nie tylko na szybkość, ale też na precyzję i uczciwość względem Klienta. Dzięki temu udało nam się zbudować markę, która jest dziś znana na całym Śląsku. Co ważne, stale dbamy o nasz potencjał. Inwestujemy w szkolenia i kursy, dzięki którym zapoznajemy się ze sprzętem różnych marek. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu tworzymy razem profesjonalną i prężnie rozwijającą się firmę.

Jak pracujemy i dlaczego warto nam zaufać?

Nasz serwis AGD Katowice pracuje z myślą o Kliencie. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy i profesjonalny model zarządzania naszą firmą, który znacząco odróżnia się od tego, co jest w stanie zaproponować konkurencja.

1. Zbieramy zgłoszenia. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest dla Państwa czynne zawsze, to jest 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić do nas, w miarę precyzyjnie opisać awarię i podać swoją lokalizację.

2. Przypisanie zgłoszenia. Po przyjęciu zlecenia przekazujemy je do odpowiedniego pracownika, który specjalizuje się w danej branży. Następnie kontaktuje się on z Klientem i umawia najdogodniejszy termin realizacji zlecenia.

3. Realizacja naprawy. W trakcie wizyty w domu Klienta pracownik dokonuje dokładnych oględzin sprzętu i wycenia koszt naprawy. W związku z tym, że ma on do dyspozycji bogate zaplecze techniczne, większość napraw może być zrealizowana na miejscu.

Podjęcie decyzji

Jeśli usługa naprawy AGD w Katowicach (https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/katowice/) nie może być zrealizowana na miejscu, pracownik informuje o tym Klienta i – jeśli to konieczne – zabiera sprzęt do warsztatu. Co ważne, Klient od samego początku ma możliwość podjęcia decyzji dotyczącej naprawy sprzętu. Jest on też informowany co do wykorzystanych w trakcie napraw części (oryginały lub zamienniki).

Podsumowując, nasz serwis AGD Katowice działa w ten sposób, aby zapewnić Klientowi możliwość zarządzania własnym sprzętem AGD. Naszym atutem jest realizacja zlecenia w sposób szybki, rzetelny i profesjonalny. Dzięki temu cieszymy się tak dobrymi referencjami wśród naszych dotychczasowych Klientów.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Jak wybrać materac na łóżko?

Kupno materaca jest jednym z trudniejszych zadań. Choć z pozoru wydaje się banalnie łatwe, to w rzeczywistości jest całkiem inaczej. Powód. Na rynku dostępnych jest wiele materacy, które różnią się od siebie zastosowaną technologią oraz wieloma innymi właściwościami. Jak więc wybrać ten właściwy materac? W internecie można znaleźć wiele artykułów, które zachwycają różne modele materacy […]

Jaką pościel dla alergika wybrać?

Alergie są przypadłością, która może utrudniać życie w wielu różnych aspektach. Szczególnie dokuczliwe jest uczulenie na roztocza. Alergicy muszą poświęcić więcej uwagi na codzienne porządki. Dowiesz się tutaj jak poradzić sobie z alergią na roztocza poprzez zmianę pościeli. Alergia na roztocza Roztocza to maleńkie, niewidoczne gołym okiem pajęczaki. Są to pasożyty, które żywią się martwym […]