Fit out – rewolucyjne podejście do wystroju biura

biuro

Otwierasz nowe biuro? Chcesz dostosować przestrzeń do swoich potrzeb? Mamy dla Ciebie dobre informacje. Nie musisz martwić się poszukiwaniem fachowców do wykonania projektu i kolejnych etapów prac. Jeśli skorzystasz z usługi fit out, wszystkim zajmą się eksperci! Na czym to polega?

Na czym polega fit out?

Zależy Ci na funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni biurowej? Być może mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zadaniem fit out jest przygotowanie i dostosowanie biura w maksymalnie funkcjonalny sposób. Specjaliści opracowują plan działań z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Nie myl jednak tej usługi z remontem. Fit out orientuje się przede wszystkim na indywidualnych oczekiwaniach, potrzebach i wymaganiach branżowych. Otrzymasz dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma. Kiedy wynajmujesz firmę remontową, fachowcy skupiają się na realizacji zlecenia, a nie na zapewnieniu komfortu pracy i funkcjonalności pomieszczenia dla firm z konkretnej branży.

Specjaliści od fit out wezmą pod uwagę specyfikę Twojej branży i zrobią wszystko, aby dostarczyć Ci skrojony na miarę space plan. Przygotowanie projektu to pierwszy etap prac. Na tym nie kończy się rola firmy oferującej fit out. Kolejnym krokiem będzie realizacja działań według harmonogramu i w ramach określonego wcześniej budżetu. Jeżeli skorzystasz z usługi fit out, otrzymujesz gwarancję wykonania wszystkich prac ze współpracy z jedną firmą. Obejmują one między innymi: demontaż, montaż ścian, prace instalacyjne, montaż wykładziny podłogowej, zapewnienie odpowiedniego oświetlenia czy też  wyposażenie meblowe. Jeżeli jesteś zainteresowany tą usługą, sprawdź więcej informacji na stronie interbiuro.pl.

Kto korzysta z usługi fit out?

Dla kogo została stworzona usługa fit out? Kto najczęściej z niej korzysta? Jeżeli chcesz podnieść komfort pracy i funkcjonalność przestrzeni biurowej, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Warto jednak zwrócić uwagę, że decyzję w tym zakresie są podejmowane zazwyczaj na wysokim szczeblu przez osoby na stanowiskach kierowniczych lub zarządzających. Usługa fit out sprawdzi się doskonale w dwóch przypadkach. Pierwszy z nich to sytuacja, kiedy firma otwiera nowy oddział w danym kraju czy regionie. Specjaliści oferujący usługi “fit out” odpowiadają wówczas za wszystkie prace od stworzenia projektu po jego realizację.

Drugi przypadek to ekspansja firmy, czyli naturalny rozwój. Efektem jest nierzadko konieczność zatrudnienia dodatkowych pracowników oraz wynajęcie kolejnej przestrzeni biurowej. Usługa fit out pozwoli Ci zadbać o funkcjonalność nowego miejsca i zapewnić wysoki komfort pracy. Ponadto specjaliści zagwarantują spójność dodatkowego biura z pierwotną lokalizacją. Dzięki temu również klienci nie odczują zmiany lokalizacji.

Dlaczego warto skorzystać z usługi fit out?

Jedną z największych zalet usługi fit out jest oszczędność czasu. Każdemu z nas zależy na tym, aby płynnie realizować postawione cele. Od tego, jak długo będziesz musiał czekać na realizację projektu, zależy dalszy rozwój firmy. Czas realizacji usługi fit out zależy nie tylko od powierzchni biurowej, ale również dostawy niezbędnych materiałów wykończeniowych i urządzeń instalacyjnych. Wszystkie informacje na ten temat otrzymasz w indywidualnym harmonogramie. Interbiuro.pl informuje jednak, że proces kompleksowej aranżacji trwa średnio od 10 do 16 tygodni. Opóźnienia mogą pojawić się w przypadku oczekiwania na dostawę szklanych ścian, drzwi czy też klimakonwektorów. Interbiuro.pl udziela również gwarancji na wykonane prace i dostarczone urządzenia od 24 do 36 miesięcy. Dodatkowo podczas całego procesu realizacji możesz liczyć na wsparcie ekspertów.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Niezbędne akcesoria do malowania wnętrz

Od czasu do czasu Twoje ściany potrzebują nowego koloru, aby odzyskać dawny blask. Do przeprowadzenia remontu niezbędne są pewnie akcesoria, w które należy wyposażyć się jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Dzięki nim malowanie będzie proste, szybkie oraz bezpieczne dla mebli i otoczenia, a efekty Twojej pracy maksymalnie Cię zadowolą. Podpowiadamy, po które akcesoria warto sięgnąć przed […]

Wykończenie wnętrz po skandynawsku

Podziwiając wnętrza, które zaprojektowano w przemyślany oraz estetyczny sposób trudno nie wpaść w zachwyt. Zwłaszcza jeśli posiadają przy tym wysoki stopień funkcjonalności. Wszystkie te cechy charakteryzuje jeden konkretny styl – skandynawski. Wykańczając wnętrze za jego pomocą, możemy być pewni co do pozytywnych rezultatów. Pochodzenie stylu Jak sama nazwa wskazuje, początków tego stylu należy doszukiwać się […]