Chcesz zamówić rolety? Odwiedź ten sklep z roletami!

Szukasz sklepu z roletami, w którym znajdziesz wysokiej jakości produkty dopasowane do Twoich okien? Przeglądałeś już różne oferty, ale nie wiesz co wybrać? Nie wiesz, jakie produkty najlepiej sprawdzą się w Twoim domu? Chciałbyś korzystać z prostej konfiguracji i pomocy fachowców? Lubisz mieć duży wybór produktów i wariantów wykończeniowych? Musisz odwiedzić ten sklep z roletami.

Rolety okienne

Rolety to praktyczne osłony okna, które mają wiele zalet. Jednak różnią się one w zależności od rodzaju. Nieco inne funkcje pełnią rolety zewnętrzne, a nieco inną wewnętrzne osłony, które najczęściej używane są jako elementy dekoracyjne. Czym zatem różnią się te dwa rodzaje i który z nich powinieneś wybrać do swojego domu?

Rolety okienne wewnętrzne

Rolety wewnętrzne to najczęściej rolety materiałowe, montowane w ramie okna, która poza tym, że ograniczają dopływ światła z zewnątrz, stanowią prosty element dekoracyjny i wpływają na aranżację pomieszczenia. Zdobią zarówno okna, okna dachowe, jak i drzwi balkonowe. Montaż rolet wewnętrznych może odbywać się zarówno w sposób inwazyjny, poprzez ingerencję w konstrukcję okna, jak i bezinwazyjny poprzez montaż na specjalnych uchwytach przyczepionych do ramy okiennej.

Te osłony okienne mają wiele zalet. Nie tylko ograniczają ilość promieni słonecznych wpadających do wewnątrz budynku i zdobią otwory okienne, ale też chronią przed nagrzewaniem, wpływają na widoczność (co ma znaczenie zwłaszcza podczas oglądania telewizji) oraz chronią przed spojrzeniami wścibskich przechodniów. Wśród rolet wewnętrznych znajdziesz:

 • rolety dzień noc,
 • rolety plisowane,
 • stylowe rolety klasyczne,
 • rolety do okien dachowych,
 • rolety rzymskie,
 • rolety austriackie,
 • rolety wolnowiszące,
 • rolety w kasecie.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to doskonały sposób na zaciemnienie pomieszczeń wewnętrznych, dzięki czemu doskonale zabezpieczają je przed przegrzewaniem latem, ale też świetnie sprawdzają się zimą, gdyż skutecznie izolują okna i chronią przed utratą ciepła. Ponadto znacznie obniżają poziom hałasu dochodzącego z zewnątrz i, pomimo że nie są roletami antywłamaniowymi to skutecznie odstraszają potencjalnych rabusiów.

Rolety są zbudowane z podstawowych elementów jak prowadnice, pancerz i napęd oraz elementów dodatkowych. Nie każdy jednak wie, że nie muszą one mieć kasety, bo mogą być montowane podtynkowo, o ile pozwala na to etap budowy domu. W sklepie z roletami dopasujrolety.pl znajdziesz jedne i drugie, dzięki czemu możesz zamontować je na każdym etapie.

Pomimo że głównym zadaniem rolet zewnętrznych jest regulacja dopływu promieni słonecznych do wewnątrz, to stanowią one także bez wątpienia element dekoracyjny budynku. Dzięki temu, że możesz wybrać różne kolory pancerza, łatwo dopasujesz je do Twojego projektu, tworząc spójną całość.

Zalety rolet okiennych

Jak widzisz, pozornie prosty rolety to osłony okienne, które mają wiele uniwersalnych zalet. Do najważniejszych z nich należą:

 • skuteczna ochrona przed przegrzewaniem,
 • regulacja ilości światła,
 • zapewnienie intymności,
 • prosta dekoracja wnętrz lub elewacji.

Wybór konkretnych rolet i sposobu ich montażu zależy więc od Ciebie, Twoich preferencji, sposobu konstrukcji budynku i zastosowania.

Sklep z roletami

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że szeroka oferta dostępna na rynku rolet nieco utrudnia wybór. Wciąż przeglądamy katalogi różnych firm, sprawdzamy który producent rolet wewnętrznych czy zewnętrznych ma pochlebne opinie, który zaoferuje nam coś więcej niż tylko niskie ceny i gdzie możemy je łatwo i szybko nabyć. Jeśli zależy Ci na tych wszystkich aspektach, to koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na ofertę sklepu z roletami dopasujrolety.pl. To sklep online producenta rolet, który poza ofertą rolet na wymiar, idealnie dopasowanych do Twojego okna, proponuje Ci coś więcej. Przed zakupem możesz liczyć na bezpłatne próbki tkanin, zaś po zakupie na usługę montażu. Jednak to nie wszystko, co znajdziesz w ofercie sklepu.

Sklep z roletami dopasujrolety.pl oferuje nowoczesne rolety okienne do wnętrz i na zewnątrz, a także inne rozwiązania osłony okna, jak żaluzje plisowane czy żaluzje drewniane. Ponadto w jego katalogu produktów znajdują się także moskitiery, markizy, pergole, a nawet bramy garażowe. Wszystko to, produkowane jest przy użyciu najlepszej jakości materiałów, pochodzących od sprawdzonych producentów.

Jak zamówić rolety?

Sklep z roletami dopasujrolety.pl udostępnia Ci czytelny i łatwy w obsłudze konfigurator, za pomocą którego dopasujesz rolety do swoich okien. W kilku krokach poznasz ich koszt i złożysz zamówienie. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że zamówione produkty, będą dopasowane do ich potrzeb. Przed przystąpieniem do pracy z konfiguratorem wystarczy, że poznasz i zapiszesz wymiary okna, które chcesz wyposażyć w rolety, a ich zamówienie w sklepie internetowym dopasujrolety.pl przebiegnie szybko i sprawnie. Potrzebujesz rolet? Nie czekaj! Odwiedź sklep https://dopasujrolety.pl/, wybierz, skonfiguruj i zamów teraz.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Jak odnowić kuchnię – krok po kroku

Planujesz remont swojej starej kuchni? Warto się do tego dobrze przygotować, aby nowe pomieszczenie było nie tylko estetyczne, ale także w pełni funkcjonalne. Podczas remontu kuchni możesz wymienić starte płytki, zepsute sprzęty AGD oraz naprawić nieszczelną od dłuższego czasu instalację wodną i wymienić akcesoria do pcv. Zobacz jak odnowić kuchnie kroku. Remont kuchni – nowe […]

Czy rolety zewnętrzne mogą uchronić przed włamaniem?

Rolety zewnętrzne są skuteczną ochroną przed nadmiernym nagrzewaniem i wychładzaniem budynku. Zapewniają świetną izolację termiczną i prywatność mieszkańców, a dodatkowo ograniczają hałas dobiegający z zewnątrz. Tego rodzaju osłony okienne mogą pełnić również wiele innych funkcji. Są bardzo dobrym zabezpieczeniem mieszkania lub firmy, ale tylko wtedy gdy zostaną do takiego celu odpowiednio dostosowane. Jakie są cechy […]