DeboweTarasy.pl

Za mało miejsca? Zainwestuj w nadstawkę na biurko!

Zdarza się, że przestrzeń pokoju naszego dziecka czy nasze „biurowe cztery kąty” są na tyle małe, że wymagają pewnego rodzaju gimnastyki, aby zmieścić w nich wszystko, co potrzeba. Nie zawsze możemy sobie pozwolić, aby na przykład obok biurka, będącego przecież centrum dowodzenia, rozrywki i nauki, postawić dodatkową szafkę czy komodę na rzeczy niezbędne do pracy. Wówczas warto rozważyć montaż nadstawki czy inaczej sekretarzyka, bezpośrednio na blat biurka. Dzięki temu łatwiej będzie nam zorganizować przestrzeń i utrzymać wszystko w porządku.

Do czego przyda nam się nadstawka?

Nadstawka, czyli dodatkowa półka, montowana na blacie biurka to miejsce, w którym możemy przechowywać drobiazgi, rzeczy niezbędne do codziennej pracy czy nauki, nie mające swojego stałego miejsca. Co na przykład? Książki, dodatkowe zeszyty, przybornik z długopisami i ołówkami. To także świetne miejsce na organizację kabli. Nikt nie lubi przecież kiedy kable rozrzucone są w przypadkowych miejscach, tworząc bałagan. Nadstawka zminimalizuje chaos w naszym pomieszczeniu, a jednocześnie nie zajmie dodatkowego miejsca. Jest to więc rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i ekonomiczne.

Jaka nadstawka na biurko?

Odpowiednio dobrana nadstawka na biurko będzie przede wszystkim dopasowana rozmiarem – szerokością i wysokością do posiadanego biurka i do ogólnego wystroju wnętrza. Nie musi być jednak identyczna w stosunku do pozostałych mebli. Wszystko zależy od estetyki, która nam odpowiada. Jak zawsze warto postawić na meble dobrej jakości. Bardzo dużo nadstawek w różnej kolorystyce znajdziemy w internetowym sklepie Meblik. Dlaczego właśnie tam? Poza starannością i wysoką jakością wykonania, Meblik przykłada także wagę do farb, których używa do wykańczania mebli. Wszystko po to, żeby było trwale i bezpiecznie. W większości produktów oferowanych w sklepie będzie to ekologiczna farba wodna BECKERS, dodatkowo utwardzona promieniowaniem UV, co zwiększy żywotność i odporność mebla. Sklep Meblik zapewnia także certyfikaty bezpieczeństwa. To miejsce w którym stosunek jakości do ceny jest jednym z najkorzystniejszych na rynku.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Powody, dla których warto zainwestować w pawilony ogrodowe

Czas spędzony na zewnątrz naszego domu to błogie chwile relaksu, a wiedzą o tym doskonale Ci, którzy posiadają ogród. Podczas sezonu letniego mamy ochotę cieszyć się świeżym powietrzem, spotkaniami ze znajomymi w plenerze i upragnionym cieniem w upalne dni. Warto zadbać o schludną przestrzeń, która da nam poczucie schronienia przed niebezpiecznym działaniem promieni UV oraz […]

Jaką wełnę wybrać do ocieplenia dachu?

Wełna to najdoskonalszy materiał do ocieplenia dachu. Zapewnia zarówno świetną izolację termiczną, jak i akustyczną, czego nie można powiedzieć o styropianie. Z kolei konkurencyjna wobec wełny pianka poliuretanowa jest od niej sporo droższa. Do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie kwestia, jaką wełnę wybrać do ocieplania dachu. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie! Niski współczynnik przewodzenia ciepła O […]