Za mało miejsca? Zainwestuj w nadstawkę na biurko!

Zdarza się, że przestrzeń pokoju naszego dziecka czy nasze „biurowe cztery kąty” są na tyle małe, że wymagają pewnego rodzaju gimnastyki, aby zmieścić w nich wszystko, co potrzeba. Nie zawsze możemy sobie pozwolić, aby na przykład obok biurka, będącego przecież centrum dowodzenia, rozrywki i nauki, postawić dodatkową szafkę czy komodę na rzeczy niezbędne do pracy. Wówczas warto rozważyć montaż nadstawki czy inaczej sekretarzyka, bezpośrednio na blat biurka. Dzięki temu łatwiej będzie nam zorganizować przestrzeń i utrzymać wszystko w porządku.

Do czego przyda nam się nadstawka?

Nadstawka, czyli dodatkowa półka, montowana na blacie biurka to miejsce, w którym możemy przechowywać drobiazgi, rzeczy niezbędne do codziennej pracy czy nauki, nie mające swojego stałego miejsca. Co na przykład? Książki, dodatkowe zeszyty, przybornik z długopisami i ołówkami. To także świetne miejsce na organizację kabli. Nikt nie lubi przecież kiedy kable rozrzucone są w przypadkowych miejscach, tworząc bałagan. Nadstawka zminimalizuje chaos w naszym pomieszczeniu, a jednocześnie nie zajmie dodatkowego miejsca. Jest to więc rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i ekonomiczne.

Jaka nadstawka na biurko?

Odpowiednio dobrana nadstawka na biurko będzie przede wszystkim dopasowana rozmiarem – szerokością i wysokością do posiadanego biurka i do ogólnego wystroju wnętrza. Nie musi być jednak identyczna w stosunku do pozostałych mebli. Wszystko zależy od estetyki, która nam odpowiada. Jak zawsze warto postawić na meble dobrej jakości. Bardzo dużo nadstawek w różnej kolorystyce znajdziemy w internetowym sklepie Meblik. Dlaczego właśnie tam? Poza starannością i wysoką jakością wykonania, Meblik przykłada także wagę do farb, których używa do wykańczania mebli. Wszystko po to, żeby było trwale i bezpiecznie. W większości produktów oferowanych w sklepie będzie to ekologiczna farba wodna BECKERS, dodatkowo utwardzona promieniowaniem UV, co zwiększy żywotność i odporność mebla. Sklep Meblik zapewnia także certyfikaty bezpieczeństwa. To miejsce w którym stosunek jakości do ceny jest jednym z najkorzystniejszych na rynku.

Informacja prawna

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

tarasy żywiczne

Posadzka żywiczna w domu nie budzi już zdziwienia

Dotychczas posadzki z żywicy syntetycznej mogły się nam kojarzyć z pomieszczeniami magazynowymi, garażami, czy też siłowniami, halami sportowymi i studiami fitness. To prawda, podłogi epoksydowe święciły triumfy w kuchniach lokali gastronomicznych, w hurtowniach i hangarach, ale to już przeszłość! Czasy się zmieniają i użyteczne właściwości sprawiły, że zaczęto sprowadzać podłogi żywiczne do domu. I to […]

Piękne i praktyczne meble do ogrodu

Wiosną i latem chcę spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, a będąc na balkonie, w ogrodzie lub na tarasie, chcemy czuć się tak komfortowo, jak w naszym salonie. Do tego odpowiednie są meble ogrodowe. Wybierając wyposażenie do ogrodu, przede wszystkim trzeba określić ich celi i wymiary. W zależności od tego wybierane są elementy, wykonane z […]